Září 2006

Od Ligity :)

30. září 2006 v 12:04 | Míša |  Fanart
Ligita(15) je z Litvy a vcelku solidně zabouchlá do Tokio Hotel :D Každopádně vytvořila fakt cool obrázky dvojčat a když mě eště sama poprosila esli bych to sem nešoupla, no problemo :)

Mno hilfe :,(

23. září 2006 v 21:30 | Míša |  Novinky!
Holla lidišky!
Po vcelku dlouhý době sem zkoukla co novýho u Tokiáků :) Hehe, sem tam ňáka cena a nový písničky, tagže stereotyp xD En jedna věc mě dost zarazila, a to jak jinag než Billův zjef- enže ve zlym :( Jak byla ta akčička designérská, no ty we vestičku bych eště překousla, ale horší byo, že Billík jaksi postrácel všechen tuk z obličeje! Nejdřív sem myslela, žwe to enom blbý světlo, nebo mi taky přišlo, že nešetřil se zdravíčkama, aje po bližšim prozkoumání mě málem kleplo :( Je prostě eště hubenější než býval :( Vcelku se o něj bojim, jakwo neci vyrábět paniku, enže tohle už je vážně trochu moc... Nemyslíte?
Normoš Tomík :) ...
...vychrtlej Billík :(

Baf :))

15. září 2006 v 18:00 | Míša |  Novinky!
Holla lidisky!
Checht, nejak mi to nevychazi a proto bych vam chtela rict slova jakysi omlufky za to, ze uz to tu neni jako drif :) Samo ze me to mrzi, blog me fakt ze bavi a dyz bavi i vas neni o com diskutirovat, enze secko ma svoe duvody ;) Myslim, ze podstatnou roli v tom hraje skola, nejde ani tag o to, ze bych se doma ucila, ale proste mam nemoralne zavidenihodnej rozvrh, kupriladu tvrdnu v ustavu dvakrat tejdne do ctvrt na pet... S tim se zkombinoval 2 denni vylet do Berlose(Berlin xD), preinstalovani kompu, jiste osobni prijemne duvody a jista neprijemna lennost xD Vysledkem je teda fakt, ze na blog jednodusse neni cas :( A ja bych ho chtela delat fakt poradne, ne jenom dyz je ten cas... Nu uvidime jak to dopadne :)
Ale verte, ze u Tokiaku se toho az tolik nedeje, vetsinou je to tom samym :) Dyby byla naka fakt bomba, tag si udelam cas i o pulnoci :D Ale zatim sem narazila en na par drbu, kery ani nestojej za to zminit :D I dyz to ze Gusta odchazi byl fakt dobrej pokus... Jinak jedinny co me naposled zaujalo byl incident s dedeckem dvojcat, kterymu doma nasli hafo zbrani na kery nemel papiry xD Kanour jeden :D
Tag vam slibuju, ze se vysoce posnazim a ze se brzo shledame ;)
tyhle obrazky ani nepocebujou komentar x))
muck :* misa

Obrázky z deBrava x))

4. září 2006 v 11:11 | Míša |  Eště fotaaa XD
Pěkná bunda, mam bílou xD

Otázky od fanoušků :)

3. září 2006 v 12:41 | Míša |  Psaní o Tokio Hotel
Bille, jak stará by měla být tvoje přítelkyně?
Bill: No lásce se nedá poroučet, ale řeb bych že dvycítka je hranice.
Není směšný vědět, že fanoušci si vyvěšují vaše plakáty a dokonce je i oblejzaj?
Bill: Ne, to je totálně cool.
Tom: Přešně, to sem si dycky přál.
Georg: Dobrý by bylo měco do těch posterů namontovat a potom si někdy přehrát co se tam dělo :D
Gustave, si tak stydlivej nebo proč mluvíš jenom málo?
Gustav: To bych taky rád věděl :) Možná nejsem tak slovně obranej a to mě drží trochu zpátky :) Ze skupiny sem nejtišší a to se projevuje i při rozhovorech.
Tome, když si vezměš holku na hotelovej pokoj, chceš jenom sex, nebo s ní potom dál udržuješ kontakt?
Tom: Můžem si třeba jenom dát čaj, proti tomu nic nemám, ale většinou to lidé dělaj kvůli tomu, že si chtějí užívat :) Lidi si můžou taky povídat. S několika holkama udržuju kontakt. Ale ještě se nenašla holka, s kterou bych něco měl a nemoh na ní zapomenout.
Bille, mohl bys nosit stejný oblečení jako brácha? A když ne, co se ti na tom nelíbí?
Bill: Ne, myslim že to vypadá jako pytel na odpadky :D Nesedí mi to, nemá to střih a všude to prostě visí a je mi to dlouhý :D
Co děláte se všim tim spodnim prádlem co vám fanynky hážou na jeviště?
Georg: No, Bill si to sem tam vezme na sebe :D
Tom: Sbíráme to stejně jako ostatná dárky od fanoušků. Naše kůlna je plná :D
Georgi, jakej sprchovej gel používáš?
Georg: Sprcháč? Já se nesprchuju. Já se jenom pudruju :D Ne, kecam, to je různý, teďka mam Axe, předtim zas Nivea for men.
Tome, mohl by sis ostříhatdredy?
Tom: Momentálně dobrovolně ani náhodou. Už je mám šest let a vlastně ted poprvý bych se jich nechtěl zbavit. Ale někdy určitě jo.
Bille, chtěl bys brzo znova změnit účes?
Bill: Určitě. V tomle sem hodně přístupnej a určitě mě znova napadne něco změnit. Ale zrovna nic neplánuju.
Co byste si přáli od fandů k narozeninám?
Bill: Rád se nechám překvapit(úšklíbá se)
Tom: Přál bych si pěknej záverečnej koncert v Loreley.
Bill: To bude hezkej dárek, že tam můžeme hrát. Je to pěkní místo, dáme do toho všechno!
Zdroj: Deutsche Bravo Překlad: Mein Witzig :D
No muehe, nejlepčejší je Tomův "čajíček" xD

Pokec s nevl.tatíkem dvojčat xD

2. září 2006 v 11:00 | Míša |  Psaní o Tokio Hotel
Jak moc se vaší rodiny dotýká extrémní úspěch Tokio Hotel dále fanoušci a hysterie kolem skupiny?
Každá skupina si přeje prorazit, hlavně když už několik let vystupovali v menších klubech před pár lidmi, stejně tak jako kluci. Ale rozsah toho úspěchu si nikdo nemůže předem představit. Chvílema sme hrozně strsováni z hromady fanoušků, která obléhá náš dům a někdy to zajde až tak daleko, že jdou do naší předzahrádky a nakukují oknem. Vlastně nemáme skoro žádnou soukromou oblast, hlavně když jsou Bill s Tomem doma.
Změnil se vztah Billa a Toma k vám, zatímco jdou v kariéře nahoru?
Až dosud je všechno jako dřív. Těch pár chvil co jsou doma si opravdu vychutnávají. Přirozeně se bavíme o všech věcech co se jim na koncertech nebo různých mediálních schůzkách přihodí. Své matky se neustále ptajíé na názor, jejich vztah je jednoduše velmi otevřený a pevný. Jediné, co se extrémně změnilo je, že už spolu nemůžeme jít jen tak ven a jen tak něco dělat bez toho, aby kluky po pár metrech oblíčily hysterické fanynky.
Když se kluci v rozhovorech vyjadřují o Magdeburgu jako o "zapadákově" a podobně, bavíte se o tom pak i doma?
Samozřejmě, co se tohoto tématu týče mluvíme o tom, ale nenadáváme jim. Přece jenom jsou to pořád puberťáci a mluví tak jak jim narostl zobák. Jediným problémem je, že všechno co ted říkají zajímá veřejnost.
Názory na Tokio Hotel jsou opravdu rozdílné, jedni je oslavují jako skvělé nováčky a Teenie-hvězdy, jiní hlasitě urážejí jejich hudbu a oblečení. Jak se člověk vypořádává s touto černo-bílou skutečností?
Od Billa a Toma vím, že to neřeší, podle nich to k jejich -jak říkají- novému životu patří. Oni prostě jen chtějí dělat hudbu a užívat si. Ale pro mě a jejich matku je to úplně jinak Mnoho věcí nás rozčílí, protože jsou to často npravdy a s Billem a Tomem jako lidmi to nemá absolutně nic společného. Někdy má člověk starost, jestli tomu všemu odolají, ale oni strašně moc rostou a dospívají.
Chlapci se už od začátku chtěli sami starat o vše co se týká jejich hudby a kariéry. Co si mylsíte vy, jako kytarista, přičinil jste se nějak k jejich rozvoji?
Snažil jsem se být po ně něco jako velký bratr. Jejich styl si našli sami. Ale myslím, že sem jim mohl dát trochu té vášně pro hudbu. A to také Billovi a Tomovi zůstalo.
Jak se jako hudebník vyrovnávátes obrovským úspěchem vašich synů? Nepociťujete něco jako závist?
Na kytaru jsem se začal učit v devatenácti, to už je na nějakou kariéru pozdě. A taky by mi chyběl zbytek skupiny, kytarista je přece jenom málo. Jediné, co jim skutečně závidím je fakt, že si nemusí sami tahat svoje zesilovače a boxy a že můžou mít kteroukoli kytaru co si zmyslí.
Myslíte si, že za rok budou Tokio Hotel stále jen prozatím rychle vyštřelené hvězdy jedné sezóny, nebo se zapíší do dějin hudby?
Věřím, že se to změní. Za tak krátký čas toho dosáhli opravdu hodně a pořád je tu ještě stálé společenství fanoušků. Ale kluci uměli rozrockovat sál ještě dávno před Tokio hotel. A jedno je jisté, dokud budou umět nadchnout lidi, zůstanou slavní.
Upraveno a kráceno :) Jinag tatík vcelku vklídku týpeg xD Gdesi sem měla i jeho fotku, ale stejnak byl v motorkářský helmě ;D

Narozezninowei rozgovor xD

1. září 2006 v 11:11 | Míša |  Psaní o Tokio Hotel
3.9. chystají Tokio Hotel big show v jednom městečku Loreley, kde prei vystupovalo už hafo slavnejch hvězd :) Je to ku příležitosti narozenin dvojčat, zřejmě :D Každopádně vše nej Billíku a Tomíku, sladkejch 17 je tady xD
Je pro vás koncert v Loreley něčím zvláštní?
Bill: Jo, v každym případě. Vedle narozenin tak oslavíme naši poslední show v tomhle roce. Proto doufám, že příde spousta spousta lidí a my zahrajeme fakt dobře. Krom toho máme taky dvě cool předkapely: Sunrise Avanue a Luttenberger-Klug.
Co se tedy vlastně bude dít na vaše narozeniny 1. září?
Bill: Sylšel sem, že nás nečim překvapěj. Někdo mi volal, že si máme tenhle den vyhradit.
Víte o tom vy dva něco?
Gustav+Georg: Néééé!(ušklíbají se)
Dáváte si teda mezi sebou dárky?
Tom: Néé, to nikdy neděláme!
A vy dvojčata?
Georg: Jo, navzájem deset Euro!(všichni se smějí)
Tom: Né, nic si nedáváme. Ani na Vánoce. Stejně by mi prostě chyběl nápad.
Bill: V tomle sem taky špatnej!
Tom: Mít narozky mi už nepříde nic moc zvláštní.
Bill: Jediný narozeniny který budou hustý budou naše osmnáctiny příští rok! To už bych chtěl mít auto před dveřma. To si hned nastoupim, uprostřed noci, a volně odjedu!
To znamená, že už brzo začnete s autoškolou?
Bill: Jo, Tom a já se už brzo přihlásíme.
Tom: Samo, na to se fakt těšim!
Jaké auto si potom koupíte?
Tom: To je jedno, hlavně že bude jezdit. Myslim, že první auto si člověk nejvíc užije.
Bill: A není to tak hozný, když s nim člověk napálí do stromu! (smích)
Gustave, ty máš taky brzo narozeniny…
Bill (na Gustava): Ještě jednou, kdy máš narozeniny?
Gustav: 8.9.! Vsadim se, že ste to zase zapomněli! Jeden týden po vás-to je přece stejný každej rok…
Jakto že zapomínáte na jeho narozky?
Georg: já sme rád když nezapomenu na svoje.
Bill: Na tohle já nemyslívam. Dokonce sem zapomněl i na narozky svojí mamky. Zavolal sem jí, zeptal se jak se má a položil. Večer sem si pomyslel: Dopr… vždyť ona má dneska narozeniny! Serm tak zapomnětlivej! Doufam, že sem tim nikoho neurazil.Někdy se mi to stává i s vlatníma narozkama!
Gustave, ty už máš řidičák?
Gustav: Kdyby byl čas, už bych i ho udělal. Eště sem se ani nezapsal. Ale začátkem roku 2007 už se do toho pustim.
Tom: Cool. Stejně s náma. To pak dostaneme množstevní slevu!
Gustave, jak teda oslavíš svoje osmnáctiny?
Gustav: Nebudu dělat nic, sou to prostě narozky.
Tom: Teda, na mejch osmnáctinách se na to pořádně vrhnu!
Bill: Já taky!
Těšíte se už na tu oslavu s překvapením?
Bill: Podle mě je to fakt cool!
Tom: Ale enom když to nebude mezi čtyřma stěnama, to se musí následující den uklízet…(úšklebek)
Hodně fanouušků vás chce obdarovat dárkama. Je něco, co byste vůbec nemohli využít?
Bill: Upřímně dostal sem v poslední době tolik kokosovýho vosku a spreje na vlasy, že mi to bude stačit do konce života! (smích)
A čím vás mohou potěšit?
Bill: Těšim se na krativní věci. Kupovaní není vždycky uměnim. Cool, když člověk vymyslí něco jedinečnýho.
Georg: Ale největšim dárkem pro nás je ten rozlučkovej koncert. (všichni přikyvují)
Myslíte si vlastně že jste za poslední rok extrémně vyzráli?
Bill: V každym případě. Tolik sme toho zažili- to člověka nechá rychlejš dospět. Máme teď mnohem víc zodpovědnosti, musíme sami udělat spoustu rozhodnutí, to normálně 16-tiletí nedělaj. Ale samo že děláme i stejný věci jako dřív. Můžem udělat věci na ho*no a taky různý chyby. To je ale normální.
Pozorujete na sobě navzájem změny?
Bill: jenom když se spolu díváme na naše starý věci. Georg se přirozeně změnil nejmíň.
Georg: Byl sem dycky nejširší!(smích)
Bill: Když se dívám na fotky z Devilish-časů- to byl Gustav ještě tak malej. A je upe sladký, jak jako už tak malý stojíme na jevišti!(jeho oči září!)
Co myslíte, kdo je z vás nejvyspělejší?
Všichni: Já!(smích)
Bill: Ale vážně, Georg je nejstarší, ale ne nejvyspelejší. Myslím, že s tim všichni souhlasíme!
Tom: Řek bych, že kluci toho hodně odkoukali ode mě.
Bill: Takže Tom a já samozřejmě, pak až ti dva!(hlasitý smích)
Zdroj: Deutsche BRAVO, překlad: jak jinag nežli já ;D
KUK na ně xD