Březen 2006

ECHO, zřejmě poslední xD

31. března 2006 v 13:18 | Míša |  Fotešky
Ježiš, Billishek celý vystoupení máchal rukou před sebe xD
Ty typové za látkama byli docea odvázaný xD

Mě vomejou xD

31. března 2006 v 12:43 | Míša |  Novinky!
Holla lidišky!
Mno osobně nepochybuju o vaší inteligenci, tagže kde všude v časopisech Tokio Hotel sou sem snad dávat nemusim :) Jedině můžu podotknout, že mě pobavilo BRAVO xD Tam ráčili sdělit, že za slávu Tokio Hotel v ČR můžou oni, jelikož je jako první šoupli na titulní stranu xD Jako to asi těžko :p Dyby jim tam fandové nepsali, byli by namydlený, muhehe xD Mno a Popcorn je kopírka toho německýho... Ty we aspoň rozložení obrázků by mohli změnit xD Alespoň je tam plagátek :)
Je na světě new rubrika, pojmenovala sem jí Eště fotaaa xD Pže tam v těch dvou předchozích obrazárnách už je toho moc ;)
Heh no nevim, esli to mam tady omílat, aje sem tag trochu kaňour :) Jelikož sem se nějakym podivnym způsobem vyšoupla na 1. místo v kategori stránky o Tokio Hotel... Aje pšt! Nikomu to neřikejte xD Jako dělam stránky o TH, jelikož je bezmezně zbožňuji, a ta návštěvnost je věc příjemná :) Aje kde bych byla bez vás! VIELEN DANK!! :*
Mno ale tag sem to krapet zakecala, to z čeho mě trefil 8x za sebou infarkt... xD Někerý možná raní i mrtvice... Mam to z ofišl perfektních zdorojů...Pozóóór, sedíte pevně na židli? Mno jednoduše řečeno... Dýchejte zhluboka! V jedno nejmenovaný dubnový úterý... Klíííd, neci vás mít na svědomí xD ...se rozhodně za TH do Německa nerozjíždějte... Nááádech, výýýdech... PŘIJEDOU ONI SEM!!! ...Kolaaabs!!
Papigeg míša

Krásný od Zuzky, já ci takyyy ;D

31. března 2006 v 12:39 | Míša |  Vaše výplody ;D
Dvojčátka v akci I
,,Vstávej ospalče!" zařve na mě Síma a hodí po mě polštář.
,, No ségra, to ti nedaruju! Jen počkej!" a polštář letí zpátky. Začala polštářová bitva. Když už jsme obě úplně vyřízené svalili jsme se obě na postel a jen těžce oddechovaly.
Dnes je náš velký den. Máma nám oznámili, že se za necelé 2 měsíce stěhujeme do Berlína, protože tam dostala skvělou pracovní nabídku. Ale na nás nikdo ohledy nebere. Koho zajímá, že tam se sestrou nemáme žádné kamarády? Samozřejmě že nikoho. Ale aby nás utěšila a zažehnala tak přicházející bouři, koupili nám oběma lístky na koncert naší nejoblíbenější skupiny na světě - Tokio Hotelu.
Na tento den jsme čekali šíleně dlouho! Když jsme se dozvěděli, že by měli tokiáčci vystupovat u nás v Praze a ještě tak blízko u nás, nemohli jsme tomu uvěřit. Radost nám kazila jen zpráva o stěhování.
Už ráno jsme se začali připravovat, i když to mělo vypuknout až v 7 hodin večer. Nemohli jsme se dočkat! Hala, kde měli kluci vystupovat byla jen kousek od našeho baráčku. Vyšli jsme o hodně dřív, než měl konzík začít, abychom tam byli co nejdřív a obsadili ta nejlepší místa. Přesto už před vstupem stálo nemálo nedočkavých fanoušků. Z valné většiny to byly holky, ale překvapilo mě, že tam bylo i docela dost kluků.
,,Zuzi, já už se nemůžu dočkat!!!" chrlila ze sebe Síma. ,,Uvidíme na vlastní oči Toma a Billa, uvědomuješ si to vůbec? Jak vypadám? Sem šíleně nervózní!"
I já cítila jak se mi vzrušením klepou kolena. Chvíle, které jsme čekali před halou nám přišli nekonečné. Konečně někdo otevřel a pustil nás dovnitř. Chytly jsme se se Símou za ruku a rozběhli jsme se s cílem dostat se co nejblíž k pódiu a podařilo se! Stáli jsme v první řadě. Na nás se tlačily stovky, možná tisíce fanoušků, ale nám to bylo jedno. Tuhle radost nám nemohl nikdo zkazit! S připraveným foťákem jsme čekali, až se objeví ti, kterých jsme se už nemohli dočkat.
Najednou na jevišti vybouchli světla a vyvalil se dým. Na pódium vběhl jako první Gustav, za ním Georg a ještě Tom. Hned jsem vedle sebe uslyšela Símu vzdychat a křičet z plných plic. Věděla jsem, že se jí Tom vždycky líbil a nebrala jsem jí to. Já jsem čekala na toho, kdo se ještě neobjevil. Začala jsem být nervózní. Kde sakra vězí Bill?
V tom vběhl na pódium, ještě krásnější než na plakátech nad mojí postelí, plný života a mě se při pohledu na něj zastavil tep. Začal z plna hrdla zpívat Durch den Monsun, jednu z mých nejoblíbenějších písniček. Celé publikum začalo zpívat s ním. Byla tam úžasná atmosféra Ani nevypadal překvapeně, že se tu sešlo tolik fanoušků, přitom hala s kapacitou několika tisíc lidí byla nacpaná po okraj. Asi byl zvyklý i na větší publikum. Rozhlížel se po lidech, asi všechny důkladně prohlížel. Když se jeho pohled zastavil na mně, usmál se. Úsměv jsem mu oplatila, celá omámená.
Během celého konzíku se jeho pohled dostal ke mně ještě několikrát, pokaždé jsme si vyměnili úsměv. Z mé strany spíše váhavý, z té jeho nádherný, doslova okouzlující. Potom vyhlásili přestávku a Bill s Tomem zmizeli na chvíli v zákulisí.
,,Páni to je bomba!" zařvala na mě Síma, aby ji přes všechen ten řev bylo vůbec slyšet. ,,Celou dobu jsem nemohla z Tomíka spustit oči. Mám pocit že se na mě taky koukal a usmíval se na mě. Je prostě úžasnej!! A skvěle hraje na kytaru!" pokračovala Síma v ódách na Toma. Moc jsem ji neposlouchala, byla jsem myšlenkami pořád u Billa.
,,Hele, už se vracejí" křikla jsem na Símu.
Na pódium opravdu vkročili Tom i Bill. Koncert pokračoval dál. Když Bill zpíval moji asi nejoblíbenější písničku Rette mich, sestoupil po schůdkách dolů z pódia. Teď ho od fanoušků dělilo pouze zábradlí. Všichni po něm natahovali ruce. On po všech přejel, a když se dostal ke mně, tu mou na chvíli stiskl a já ucítila něco v ruce. Byl to kousek papírku. Bill na mě mrkl a pak pokračoval dál. Rychle jsem papírek schovala, že si ho přečtu později, ale nedalo mi to a nakoukla do něj.
Přijď prosím po koncertě do zákulisí, ujme se tě můj bodyguard a odvede tě k nám do pokoje. A vezmi sebou ségru. Bill
(zuzka)

Od M*, moc se mi to líbí :)

30. března 2006 v 13:35 | Míša |  Vaše výplody ;D
Tokio Hotel probírali před koncertem možnosti turné.
"Myslím, že by jsme mohli zabrousit i do cizích zemí. Třeba do Polska, holky z Blogu 27 se mi zdaj dost dobrý. Mohly by u nás být jako předkapela." Navrhoval Gustav skloněný nad mapou Evropy. Bill jen souhlasně přikyvoval a prováděl poslední úpravy své manikúry. Při koncertu si jí stejně zničí, ale už je to jeho styl.
"Anebo do Česka. Tam by se určitě líbilo Tomovi." Navrhl s úsměvem Georg.
"Na hrady si zrovna nepotrpím." Kontrovalo mu s úšklebkem jedno z dvojčat.
"Já taky nemyslel hrady. O Češkách se totiž říká, že to jsou jedny z nejkrásnějších žen na světě." Usmíval se Georg okamžitému zájmu, který to u Toma vzbudilo.
"Fakt? No to tam hned jedem!" Vykřikl Tom a začal hned házet věci do cestovní tašky.
"Nerad ti to říkám, ale máme smlouvu, nemůžeme se hned tak odtrhnout a jet do cizí země jenom proto, že tam jsou údajně hezký holky." Zchladil jeho nadšení Bill.
"Jak údajně? Odkdy nedáváš na povídačky?" Dobíral si ho Gustav.
"Jenom říkám, že v Německu jsou taky krásný holky. Dodneška sis nestěžoval." Střelil Bill po bratrovi pohledem. "Navíc si myslím, že o Němkách se taky říká, že jsou krásné."
"Nerad ti vyvracím iluze, ale to je blbost. O Němkách se říká, že jsou chladné. O Francouzskách zase, že jsou tvrdé. Italky jsou pohostinné, Slovenky temperamentní, ale Češky, ty jsou krásné." Dokončil svou řeč Georg.
"Jak tohle všechno víš?" Zeptal se ho Gustav z odlehlého rohu místnosti.
"Od mámy. A taky od sestřenky." Odpověděl Georg a napil se ledabyle Red Bullu, i když viděl, jaký ohlas to jediné slovo vyvolalo.
"Sestřenky?"
"Češky." Upřesnil Georg a zasmál se.
"Máš krásnou sestřenku a ani jsi nám o tom neřek?" Naoko se pohoršoval Bill.
"Když jsem jí naposledy viděl, bylo jí jedenáct. Těžko můžu posuzovat, jak vypadá teď."
"A jen tak teoreticky…. Kolik by jí bylo teď let?" Zajímal se "nenápadně" Tom.
"Je o tři roky mladší než já, takže asi tak 15."
"Ale…." Usmíval se Bill. "Co takhle popis?"
"Už jsem řekl, že…"
"Vlasy a oči, to se nemění." Skočil mu do řeči Bill.
"Blond vlasy, modrý oči. Ale necháte jí na pokoji!" Varoval ostatní členy kapely.
"Takže si to shrnem: Chceš po nás, aby jsme si nevšímali blond modrooký holky, která je s největší pravděpodobností krásná. Je to tak?" Zeptal se Gustav.
"Jo, tak nějak."
"MAGORE!!!!!!" Zařvalo trio a vzápětí se sesunulo do křesel v záchvatu smíchu.
"Tak jo, přísaháme, že jí o věneček nepřipravíme." Řekl už při cestě na jeviště Bill, který si stíral z očí slzy smíchu.
"Mluv za sebe." Stačil říct Tom těsně před tím, než nastoupili před vyprodanou halu, tudíž mu už Georg nestačil dát pohlavek.
Koncert šel jako vždy bezvadně. Všichni milovali ten pocit, když se postavili k nástrojům (popřípadě k mikrofonu) a hráli. Muzika je vždy naplňovala. Jakmile začali hrát, začali se zároveň vznášet. Nedovedli si představit, že by někdy dělali něco jiného. Hudba byla jejich únik, kousek vlastního světa, kam jim nikdo nemohl zasahovat. Tam skutečně žili, tam se mohli se vším svěřit a nemuseli se obávat, že to nějaký bulvár překroutí.
Po koncertě následovala typická autogramiáda, kde si Tom vyhlídl několik holek, kterým dal své číslo, a mohli jet do hotelu. Už si na to celkem zvykli, ale zkuste ještě nedospělým klukům sebrat domov. Tvářili se sice jako drsňáci, ale pravdou bylo, že jim rodina chyběla. Fanynky, hotelové pokoje, sláva. Všechno si užívali a přece jen je někdy přepadl stesk po domově. Takový stesk zrovna sedl na Billa. Vzpomínal na mámu, nevlastního i vlastního tátu, Magdeburg, babičku a dědu… Na to všechno, co bral jako samozřejmost, dokud nezačali být slavní a chvíle s rodinou vzácnější. Pak si ale vzpomněl, co všechno dokázali. Vzpomněl si na ocenění, prodaná alba, beznadějně vyprodané haly, fanoušky… A to mu náladu zase zvedlo. Samozřejmě, bylo mu jasné, že většina fanynek chodí na koncerty hlavně kvůli jejich vzhledu a muziku berou jako příjemný doplněk. Ale doufal, že na každém koncertě, tam někde mezi vřeštícími ubrečenými holkami, je vždy nějaký člověk, který oceňuje hlavně jejich hudbu. Uznává, jak tvrdě dřeli pro úspěch a pouští si doma jejich CD, protože se mu zdají jako kapela zatraceně dobrý.

Konzertík, co já wim gde xD

30. března 2006 v 13:01 | Míša |  Fotešky
Toe prdelka xD
Heh, taká bídná ochranka by mě nemohla zastavit xD

Steiger Award!

29. března 2006 v 14:00 | Míša |  Novinky!
Holla lidišky!
Já v tomlectom nemam přehled, jelikož nevlastnim německý stanice, ale od Kvikuldy(kuju mooos:Đ) se mi dostalo do povědomí, že TH byli v sobotu 25.3. na nějakym Steiger Award :) Mnóóó sem zjistila, že se jedná o nějaký starý lidi, kerý udělujou prestižní ceny...:D Samo že Tokio Hotel vyhráli! Cenu pro nejlepšího nováčka :) Aje nejhukotnější bylo, že Bill dorazil s bílym lakem na nehtech! Jako fakt super ;) Jenže se začínám děsit doby, až přejde na francouzskou manikůru, to ho snad netrkne xD A Tomík tam nebyl vůbec, jelikož ho sklátila teplota :( Doufam, že už je fit :)
Papigeg míša
Zase ta ruka utiká dopředu... xD

Etě ECHO :D

29. března 2006 v 13:12 | Míša |  Supa fotešky :)
Gusta se ňák má k tomu typovi v žůžovym xD Ééé, to byl ftip ;)
Jostííík! Ech, tedy ten sexy manažer :) Sice mu už táhne na 40, ale drží se xD
Yeah bejbe, common, i want to see ya smilin xD
Jostík chybí X( Ale kucí sou kásný :)

A co Gusta? ;D

29. března 2006 v 13:10 | Míša |  Testíííky!! ;)
Kdy Gustav poprvé spatřil světlo světa? :)
 • 9.8.1989
 • 1.9.1989
 • 8.9.1988
 • 1.9.1988
A kde to bylo?
 • V Leipzigu
 • V Magdeburgu
 • V Münsteru
 • V Berlíně
Jaké je jeho motto?
 • Carpe diem
 • Nemá žádné
 • Hlavní je, že všechno jde nakřivo
 • Žij svůj sen
Co Gusta rád provádí ve volnym čase? :)
 • Poslouchá hudbu a paří
 • Válí se
 • Sportuje a dělá party
 • Smaží musiku a jezdí na kole
Jakou barvou vlasů oplývá?
 • Hnědou
 • Má plešku
 • Blonďatou
 • Černou
Z jaký výšky na nás kouká? :)
 • 1,77 m
 • 1,65 m
 • 1,55 m
 • 1,74 m
Gustavův oblíbený nápoj?
 • Fanta, Sprite
 • Voda, Red Bull a Cola
 • Káva
 • Dimix, Red Bull a jabkovej mošt
A co nejrači papá?:)
 • Špenát
 • Nudle
 • Špagety
 • Pizzu
Na jakou školu chodil? (Než přestal mít čas :D)
 • Oborové gymnázium
 • Už je dávno po matuře
 • Normální střední
 • Všeobecku
Jeho oblíbené předměty?
 • Matika a fyzika
 • Chemie a ájina
 • Výtvarka a etika
 • Tělák a ekonomie
A co nemusí nebo přímo nesnáší? :D
 • Fyziku a ruštinu
 • Psychologii a tělák
 • Němčinu a ájinu
 • Má rád šecko
Jeho oblíbeným ohozem bo doplňkem jest...
 • Triko nějaký drsný popový skupiny :D
 • Botky Adidas
 • Kšiltovka
 • Spodky pro štěstí :)
Tak jak? Znáš Gustu?
...
...
...
Řešení za okamžik...
...
...
...
Ty podvodníku! Nedívej se dopředu! xD
...
...
...
1c 2b 3c 4d 5c 6b 7b 8a 9a 10d 11a 12c

Mališkej mixik :)

28. března 2006 v 13:30 | Míša |  Fotešky
Jag je Billovi vidět enom hlava, tor hukoot xD

Jééé to sem nevěděla :)

28. března 2006 v 12:55 | Míša |  A-Z Bill
Heh věděli ste, že má Billishek ďouru z náušničky? :D No to by byl hukot, dyby ji znova začal nosit xD Enomže visací by mu moc neslušela a takový ty démanty raperský se k jeho imidži jaksi nehoděj :D Jinaš to mališký Billátko je nehorázně k spapání xD

Blitzik :)

27. března 2006 v 14:29 | Míša |  Fotešky
Opět starý, ale sou plostě k sežrání!! :D

Wooohooo, od Bonnie ;D

27. března 2006 v 14:25 | Míša |  Vaše výplody ;D
Se skupinou Point.A sem jela druhym rokem na Tour po Evropě, kde jsem jim dělala choreografii a nejenom, že to byla skvělá zkušenost a dostávala sem celkem dobře zaplaceno, ale hlavně sem spolu s ostatníma poznávala nový tváře, skupiny a hlavně jazyk.
V Berlíně měli kamarádi z Pointu dělat předskokany kapelce Gerundium, pak ale nastaly organizační změny a měli jsme tajtrdlikovat před lidma, než vystoupí Tokio Hotel.
Hned mi nedocvaklo o koho jde, protože o Billovi a spol. jsem zatim slyšela jenom jako o skupině Devilish. Když nám to oznámili, pokrčila sem rameny a ptala sem se ostatních, jestli v tom vidí nějakej problém, že ani moc nevím o koho jde. Tehdy sem zůstala ve cvičebně o něco dýl ještě s Katie, která sestavu moc nepobírala, nechtěla sem aby na podium byla zas úplný máslo( ale hraje na akustiku, tak sem brala v potaz to, že asi moc pohopsávat ani nebude, ale shodly jsme se na tom, že chceme pořádnou show) když jsme byly po dvou hodinách aktivního křepčení úplně odkáplý, vydali jsme se na kafe a abych neporušila svojí denní rutinu, koupila sem si denní tisk.
Na titulní straně byla fotka pubertálních výrostků zvaných Tokio hotel, tak sme s Katie nalistovaly str.6 a přelouskali německy psanej sloupek. Z fotografie pod titulkem se na nás šklebil obličej osoby za mikrofonem, která měla neuvěřitelně jemný rysy se silnou vrstvou makeupu, a kolem očí tlustý černý linky. Nebyla sem si jistá jestli jde o děvče nebo o kluka ale odhadovala sem věk tak na 16-17 let. Recenze na jejich CD nebyla vůbec špatná, ale nejspíš nešlo o nic světobornýho, neslyšela sem o nich v jiný souvislosti, jen že jim děláme skokany, ale ta líbivá tvářička klučiny (jak sem se dočetla)s havraníma vlasama mi byla svym způsobem povědomá-nepadlo mě, že z Devilish) Když jsme se s Kate vrátili na hotel, řekla, že se skočí převlíct. Byla promoklá na kost, protože venku se spustil solidní liják. Já ale bydlela na pokoji s Petem, kterej byl stoprocentně v nějakym clubu, musela sem na recepci pro klíč. U recepce stál i ze zadu nezdravě vypadající, týpek s černou kšticí. Zazvonila sem na to železné cosi, čim se přivolávaj recepční a vzala si z porcelánové misky na stolečku jeden z těch bonbonů bez chuti abych zahnala myšlenky na to, že ty mokrý hadry mě stoprocentně odbouraj a na turné půjdu s horečkou.
"Zaměstnanci hotelu by z tebe měli radost, že jim tu takhle pěkně pomáháš zalejvat květiny" zazubil se na mě kluk po mé pravici. Podívala sem se na něj a poznala sem v něm toho kluka z novin. On byl dokonale suchej, a křenil se jak sluníčko na hnoji. Koukla sem se na svuj nacucanej rukáv s kterym sem už hojně kropila fíkus.Usmála sem se. "Bill Kaulitz?" Při tom sem si ždímala rukáv. Zvědavě se po mě podíval, pak si ale všiml mýho členskýho odznaku."Point. A? Děláte nám předskokany, je to tak? "Podíval se mi do očí a zavrtěl hlavou, když viděl jak si v puse převaluju bonbon. "Nechápu jak to můžeš jíst, ty bonbony z hotelu sou úplně bez chuti..."
Najednou sem si začala připadat jak idiot. Připomínala sem nejspíš takovou malou Lochnessku, zplihlý valsy a šaty ne a ne schnout, i když bylo v místnosti docela teplo. Zazvonila sem rozčileně znovu na kovový půl kruh na stole a konečně přiběhla recepční a vrazila mi do ruky klíček.
Bill mě doprovodil na můj pokoj a pořád něco drmolil(všimla sem si že mluví hrozně rychle)pozvala sem ho dál, jestli si nedá něco k pití, ale řikal něco o zkoušce, takže sem ho dál nezdržovala. Když sme se loučili, sáhl mi do vlasů a dobrosrdečně se usmál "Máš ve vlasech smetí". Přejel mi mráz po zádech a nemohla sem si nepřiznat, že to bylo sakra příjemný. Převlíkla jsem se a na dveře zaklepala Kate aby mi oznámila termín další zkoušky.
Pověděla sem jí co se stalo." Já zas potkala toho..Kytaristu...Toma? Takže tady bydlí celá jejich grupa, tušim že ve druhym patře. Pete se stále nevracel a tak sem místo do clubu vyrazila kolem jedenáctý do sprch, unavená, v hlavě si mapujíc dokolečka stejnou a tu samou chorošku z dnešního odpoledne. U nás v patře netekla voda, zkusila sem teda druhý patro. V županu, vyzbrojená tekutym mýdlem sem došla do sprch v druhym poschodí a zalezla pod teplou sprchu. Na unavený tělo mi padala horká voda a já si připadala jako v ráji. Slyšela sem vrznout dveře, zatáhla sem ale kohoutek po tom, co sem uslyšela klučičí smích. Že bych si spletla sprchy..?..!Oblíkla sem si župan.
"Víš něco o těch point.A?" slyšela sem, jak se Billův hlas rozléhal.
"Hm...sou to ti předskokani, ne?" řekl jiný hlas, který sem neznala.
Přimáčkla sem se na zeď sprchy a usilovně sem přemejšlela jak odsud vypadnout.
Jediná možnost bylo čekat, nebo vykráčet ze sprchy po tom, co sem slyšela půlku jejich rozhovoru. Volila sem první možnost. "Každopádně...protáhl neznamý hlas "na akustiku jim tam hraje jedna britka..a to je kus, ti říkám..."
"Víš co se o anglickejch holkách povídá, ne..." slyšela sem Billův hlas.
"Že sou to studený psí čumáci..."
Smějící se kluk s dredama, v kterym sem poznala dredaře z Devlishe odhrnul závěs a překvapeně na mě zíral.
"Nazdárek" prohlásil po chvíli pobaveně.
"A..ahoj..?" pozdravila sem provinile.
Do sprch nakoukl i Bill aby zjistil, proč si Tom povídá se sprchovym koutem.Když mě uviděl trvalo zlomek vteřiny než se široce usmál.
"Proč vždycky, když tě potkám, musíš být mokrá od hlavy až k patě?"
Plaše sem se usmála.
"Vy se.. znáte?" reagoval překvapeně Tom a těkal očima z jednoho na druhého.
Bill všechno vysvětlil. Ještě ten večer jsme šli i s point. A všichni do clubu, kde sme poté narazili na nasávajícího Peteho. Vystoupení bylo po pár dnech odvoláno, kvuli mizernýmu počasí. Vyměnili sme si s Billem čísla, ale od toho večera v clubu sme se už neviděli.Když teď vidim, jakej mají úspěch, mam z toho hroznou radost. Zjistila sem ale, že když na mě občas Bill vykoukne z nějakýho toho magazínu nebo novin, že mi nevídaně chybí...

Bla bla :D

26. března 2006 v 12:11 | Míša |  Novinky!
Holla lidišky!
Ech sem upe odvařená z toho T-Music! Samo sem si kratičkej, ale překrásnej rozhovor nahrála, muhehe ;D Příště bue pokráčo, ale esli tam buou ukazovat ty e-ený fanyny z ČR, jak mi vyfoukly lístky, tag se asi rozbulim :,D Pže jako já sme taky soutěžila a nic... No holt něgdo má štěstí...
Nejlepčejsí bylo, že TH začínaj lézt na mozek i mejm rodišům xD Dycky v sobotu naklušou k bedně a čekaj na Tokiáky :D Mamka si běžně zpívá Monsuna a fogi vyšiluje, že to hrajou celej den v rádiu :D Jóóó, na Kissu, esli nevíte ;) Jako s takovymle rodičovskym přístupem se určo na konzík dostanu :D
Jinka mi chodí hafo věcí od vás, fan arty a články a tag... Toe supa! Sice mi bue trvat asi tag pětset světelnejch let, než to šecko přelouskam, ale je to hukot :) A na mejlu je už nová stažitelná verze Rette mich, za kerou děkuju Terce ;) Tak šupejte dowloadovat ;D
Papigeg míša

Zákulisí ECHO podruhé :)

26. března 2006 v 12:03 | Míša |  Supa fotešky :)
Klása, klása klása... x)
Ten týpek, co šeptá něco Billíshkovi, je ten sexy producent ;D
Nechytí, nechytí xD

Schrei so laut du kannst

26. března 2006 v 11:47 | Míša
Je to s Billovym mužnějšim hlasem :D Esli něgdo má, sem s tim;D Docea bych si to ráda poslechla :) A pag samo dala na mejl ;)
01. schrei
02. durch den monsun
03. leb' die sekunde
04. rette mich - video version
05. freunde bleiben
06. ich bin nich' ich
07. wenn nichts mehr geht
08. lass uns hier raus
09. gegen meinen willen
10. jung und nicht mehr jugendfrei
11. der letzte tag
12. unendlichkeit
13. beichte
14. schwarz
15. thema nr.1 - demo 2003
+ desktopplayer
* durch den monsun - video * schrei - video * rette mich - video

Zákulisí ECHO, 1. část :)

25. března 2006 v 12:16 | Míša |  Supa fotešky :)
Bill pózuje xD
Kola s rumem? xD Mnéé, oni maj alkáč zakázanej ;D
Záááávist!!!
Pěkný spodky, hmmm ;D

Mají zpívat anglicky?

25. března 2006 v 12:14 | Míša |  Anketky
Co myslíte? Já v tom mam zmatek... Nejlepší by bylo udělat německý cédo a novejma songama a třeba přihodit pár anglickejch bonusů...:D

Co to zase je?? :D

25. března 2006 v 10:23 | Míša |  Směnárna ;D
Holla lidišky!
Mě tag napadlo, že spousta zoufalejch fandů něco shání, zatimco jinejm na to možná padá prach něgde pod postelí :D Mno a ploto zde můžete psát, esli náhodou někdo nemá to, co vy zrovna potřebujete, nebo naopak byste někomu chtěli udělat radost... Jednoduše si třeba vyměňujte plakáty, posílejte songy, nabízejte fotky bo časopisy apod. ... Taká malá směnárna :) Doufam, že najdete to co hledáte, bo se zbavíte Tokiáků, na kerý ste náhodou narazili v časáku, ale necete je :) Myslim, že se najde spousta zájemců ;)
Papigeg míša
Nenašlo by se u někoho podobný potítko? ;D

CD v čechách!

24. března 2006 v 13:20 | Míša |  Novinky!
Holla lidišky!
Cédo Tokio Hotel je u nás oficiálně v prodeji! Tagže by neměl bejt problém zajít do nejbližšího hudebního obchodu, hlesnout Tokio Hotel a do dvou sekund mít Schrei pod nosem :D A esli vám prodejci budou tvrdit, že TH nemaj, oznamte jim, že by ho měli okamžitě pořídit, pže vy ste jenom první z milionu dalších Schrei-chtivců :D
Dál koluje fotka Billa bez make-upu... Tag toe blbost, je to fotomontáž, o ošiško je Tomovo.
Potom mam už zcela jasno ohledně Schwarz a Sex... Schwarz zpívá Tom, na koncertech ale Bill, páč jinak by tam neměl co dělat :D Pochybuju, že by popad kytaru :D No a Sex není song TH, ani ho nepřezpívali. Je to Lukase Hilberta, což už víme :) Tagže teď mam vnitřní rozpor, esli to vymazat bo ne, pže dycky dyž sem to poslochala, přemejšlela sem o TH, ale teďka mi v hlavě bue vyskakovat xichtík toho Lukase :D A song So nicht... Nevim jak se přišlo na to, že je od TH, každopádně ji tu nechávam :)
A Tokio Hotel se opravdu zamýšlejí nad turné před Evropu, tagže nezbývá než doufat, že nás nevynechaj :) Teda co kecam, nác určo nevynechaj ;) Tak snad aby měli na to turné čas :)
Jinka se stlašně těšim na ten rozhovor v T-music! To si musim nahrát :) Tag nezapomeňte, tuhle sobotu na primě ;)
Papigeg míša

Halloween special :)

24. března 2006 v 13:09 | Míša |  Fotešky
Ten Oliver Pocher je docea solidní jelito :D